Panairi i marteses – çifti i lumtur ne expoalbania

expo_city_albania_panairi_i_marteses_cifti_i_lumtur_ecaty_com

Ne datat 16-19 Prill ju ftojme ne te parin Panair te Martesave dhe Eventeve!

Kemi bashkuar profesionistet e fushes per t’ju ofruar gjithcka per ditet tuaja te shenuara.
Veshjet e mbremjeve, fustanet e nuserise, qendrat e bukurise dhe te stilimit, argjendari dhe aksesore te ndryshem, restorantet dhe lokalet e festave, kateringu, tortat dhe embelsirat, pijet dhe vererat, lulet dhe dekorimi i ambjenteve, fotografe dhe kameramane, DJ dhe orkestra, makinat shoqeruese, arredimi i dhomes se çiftit, prenotime per muajin e mjaltit dhe çdo sherbim tjeter te vlefshem per ditet e shenuara te jetes.

Panairi “Cifti i Lumtur” – Te bukurat e jetes fillojne ketu!

Expo City në Autostradën Tirane-Durrës, KM 8, Pranë City Park., Tirana, Albania

nese ju nevojitet fotograf apo kameraman per dasmen tuaj – mos harroni! StudioRistyle – Ju ben te enderroni!

[slider interval=”3000″ controls=”true” bullets=”true” wrap=”true”] [slide title=”panairi i marteses – çifti i lumtur” image=”http://www.ecaty.com/wp-content/uploads/2015/04/expo_city_albania_panairi_i_dasmes_cifti_i_lumtur_ecaty_com.jpg” active=”active”/] [slide title=”panairi i marteses – çifti i lumtur” image=”http://www.ecaty.com/wp-content/uploads/2015/04/expo_city_albania_panairi_i_marteses_cifti_i_lumtur_ecaty_com_studio_ristyle.jpg”/] [/slider]

Lini një Përgjigje