Xiaomi Yi action camera ja si prezantohet ne kuti – video

Xiaomi-Yi-Action-Camera-unboxing_video_ecaty_com

Një nga produktet që ka marrë më shumë famë nga ato të realizuara nga kompania kineze Xiaomi, është action camera Yi Action Camera. Kjo kamer sportive është një konkurruese e denjë e gopro-së siç mund të lexoni edhe në artikullin:

Në vijim mund të shihni një video si prezantohet kjo kamer në kuti dhe çfarë përmban brenda pako.

burimi i lajmit gizchina kliko ketu per te pare imazhe me ballafaqimin e kesaj kamere me gopro

 

Lini një Përgjigje