Shen Valentini ne Verona ne vendin e Romeo&Giulietta -Love is in the air: #cupidrone

#CUPIDRONE ne verona love is in the air

#CUPIDRONE ne verona love is in the air

Kete vit qyteti i Verones ne Itali ka gjetur nje ide gjeniale per te promovuar qytetin por edhe per ti dhuruar te dashuruarve disa momente lumturie. Kane zgjedhur ta bejne keshtu dhe duket nje ide qe ka funksionuar me se miri.

Shihni pra ne videon ne vijim se cfare ka bere cupid kete vit ne Verona.

 

 

 

 

 

 

Po ju si e kaluat shen valentinin?

verona in love
verona in love

Lini një Përgjigje