Valle e Gajdes – nje nga vallet me te kercyera neper dasma ne shqiperi

valle e gajdes ecatypikcom

valle e gajdes ecatypikcom

Jane shume valle qe zene nje vend te rendesishem ne dasmat shqiptare dhe qe kercehen disa here ne te njejten dasem. Njera nga keto valle eshte edhe vallja e gajdes qe ecaty e sjell per ju ne eksluzive.

Lini një Përgjigje