Kamera me e re profesionale 4K e stabilizuar dhe me dy bateri

4K-top rate sony gopro

4K-top rate sony gopro

Sapo ka dale ne treg kamera me e re profesionale 4k me resolucion ultra HD

Keni menduar ndonjehere te modifikoni kameren tuaj te vjeter dhe te dilni me nje ide gjeniale te realizuar dhe qe funksionon?

Eshte rasti i kesaj shpikjeje qe rezulton me te vertete e arrire, edhe se ne pamje te pare mund tju duket qesharake, kjo kamer eshte vertet 4k.

Per ta realizuar ate jane perdorur nje gopro 4 dhe nje sony e vjeter me kaseta.
Ky krijim funksion vertet dhe i ka shtuar gopro-se me teper stabilitet duke e vendosur ne nje trup kamere sony, gjithashtu e ka bere akoma me jetegjate dhe mund te filmoje me teper fale dy baterive qe jane pas monitorit qe furnizojne direkt gopro-ne duke i dhene mundesin ti nderrohen dhe ti vihen te tjera. Ne kete menyre gopro mund te filmoje pa fund.
I vetmi limit mbetet karta mini-sd qe mbart brenda por nese i vendosni nje karte 32 gb ose 64 gb mund te rregjistroni me te vertet pa u ndalur.

Ne kete rast vlen me te vertet shprehja popullore “mos i shih gunen por shihi punen”

 

sony 4k top rate gopro stupid but useful ideassony 4k top rate gopro stupid but useful ideas
sony 4k top rate gopro stupid but useful ideas

Lini një Përgjigje