Artikujte rinj

 • Fotot më të bukura nga dasmat nëpër botë për 2014

  Fotot më të bukura nga dasmat nëpër botë për 2014

  Të fotografosh dasma nuk është një gjë e lehtë nëse duhet të shkrepësh foto artistike por edhe pse nuk është e lehtë është shumë bukur, një art më vete dhe çdokush ndjen kënaqësi kur sheh një foto vërtet të arrirë.

  Ashtu jane fotot në vijim që janë shkrepur në dasma në mbarë botën dhe kanë marrë çmime për artin e shpalosur duke fotografuar dasma.

  çmimi i parë si  vendi më i bukur, pranverë 2014, Wiesbaden, Germany

 • Nikon D750: ja zgjidhja e problemit të dritës jonatyrale.

  Nikon D750: ja zgjidhja e problemit të dritës jonatyrale.

  “Komunikimi zyrtar me guidën për të ndrequr problemin e dritës jonatyrale në disa ekzemplarë të Nikon D750. Të interesuarit mund të verifikojnë nëse aparati juaj në bazë të serisë së prodhimit, gjendet apo jo midis modeleve që kanë probleme. Këtë verifikim mund ta bëni online me një strument të krijuar enkas për këtë problem. ”

  Teknikët e Nikon bënë verifikimet pas senjalizimeve të shumta nga klientët që ankoheshin se në fotot e tyre

Kalendari i artikujve

Maj 2019
M T W T F S S
« Feb    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Receta Gatimi