Artikujte rinj

  • Hit Parade Italia – parada e kengeve ne vite

    Nese dikush nga ju ka nostalgji per muziken dhe kenget qe kane qene hite per jave, muaj e vite te tera ne radiot mbare botes. Nese dikush nga ju thote: Ah çfare kenge ka qene ajo qe doli atehere kur…(plotesojeni sipas deshires), por nuk me kujtohet titulli mor vlla…por me kujtohet qe ishte rreth vitit…

Kalendari i artikujve

Gusht 2016
M T W T F S S
« Jul   Oct »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Receta Gatimi