Artikujte rinj

  • Bananja ben mire per shendetin – Ja pse!

    Bananja ben mire per shendetin – Ja pse!

    Banania ndihmon të mbetemi të shëndoshë. Ajo gjithashtu ndihmon apo parandalon një mori sëmundjesh dhe gjendjesh, duke u bërë kështu diçka që duhet shtuar në dietën tonë ditore Bananet përmbajnë tri lloje natyrale të sheqernave – sukrozë, fruktozë dhe glukozë të kombinuar me fibër. Banania jep energji të shpejtë, të qëndrueshme dhe substanciale. Hulumtimet kanë…

Kalendari i artikujve

Korrik 2016
M T W T F S S
« Oct   Aug »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031