Artikujte rinj

  • Imagecool – një program që përpunon 500 formate të ndryshme imazhesh

    Imagecool – një program që përpunon 500 formate të ndryshme imazhesh

    Me teknologjinë e avancuar, shumë programe të reja janë vënë në dispozicion të përdoruesve që i nevojiten. Krahas programeve me pagesë që bëjnë disi më mirë punën, ka edhe programe komplet falas që do t’ju bënin po të njëjtën punë në të njëjtën mënyrë ose përafërsisht me programet më të famshme që përdoren për të…

  • Ajvar -receta gatimi

    Ajvar -receta gatimi

    Ajvari eshte nje salce me baze specat dhe patellxhanet e pjekur, e sherbyer ne kuzhinen Turke si shoqeruese e mishit te pjekur te viçit, qengjit apo derrit, qofteve, peshkut ne zgare apo si salce per makaronat. Ngjyra e specave nuk e ndryshon aspak shijen e salces, vetem i jep asaj nje pamje me te bukur!

Kalendari i artikujve

Maj 2015
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Receta Gatimi