Artikujte rinj

  • Panairi i marteses – çifti i lumtur ne expoalbania

    Panairi i marteses – çifti i lumtur ne expoalbania

    Ne datat 16-19 Prill ju ftojme ne te parin Panair te Martesave dhe Eventeve! Kemi bashkuar profesionistet e fushes per t’ju ofruar gjithcka per ditet tuaja te shenuara. Veshjet e mbremjeve, fustanet e nuserise, qendrat e bukurise dhe te stilimit, argjendari dhe aksesore te ndryshem, restorantet dhe lokalet e festave, kateringu, tortat dhe embelsirat, pijet…