Artikujte rinj

  • 4 këshilla për të fotografuar bukur

    4 këshilla për të fotografuar bukur

    Zgjohuni herët në mëngjes Jeni duke filluar të fotografoni? Në vijim mund të konsultoni disa teknika fotografimi në mënyrë që të shkrepni fotografi të bukura dhe mbresëlënëse!   Të gjithë e dimë që gjumi i mëngjesit është i ëmbël – por nëse doni të bëni foto profesionale, duhet të hiqni dorë nga zgjimi i vonë. […]

Kalendari i artikujve

Prill 2015
M T W T F S S
« Mar   May »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

    Receta Gatimi