Artikujte rinj

 • Enduro 2015 – kampionati kombetar ne Tirane me 14-15 mars

  Enduro 2015 – kampionati kombetar ne Tirane me 14-15 mars

  Informazione mbi garen: Gara do te zhvillohet ne Vaqar ne datat 14 dhe 15 mars 2015. Gara eshte e vlefshme per kampionatin kombetar per enduro. Me teper informacione mund te lexoni ne vijim. Vendi: Tiranë Kordinatat e bivouac: N 41.332570°   E 19.899722° Gjatësia: 45 km Distanca nga qendra e qytetit: 5.2 km (Start/Finish) Numri maksimal i garueve: […]

 • Gëzuar ditën e Verës! Video

  Gëzuar ditën e Verës! Video

  “Dita e Verës”: 14 Marsi njihet si “Dita e Verës”. Ajo tashmë është shëndërruar në një festë kombëtare. Festë e ripërtëritjes së gjithësisë, e gjallërimit të natyrës, e vazhdimësisë së jetës, dhe që festohet qysh në kohët e hershme në qytetin e Elbasanit, ndërsa sot festohet në të gjithë Shqipërinë. Dita e Verës ka prirjen […]

Kalendari i artikujve

Mars 2015
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

  Receta Gatimi