Artikujte rinj

  • Krijime artistike nga Victor Nunes!

    Krijime artistike nga Victor Nunes!

    Victor Nunes është një artist 65 vjeçar, por ai ka dashur të mbetet i vogël, dhe të luajë me vizatimin dhe fantazinë pikërisht ashtu si bëjnë fëmijët. Eshtë portogez(nga Portugalia), dhe specialiteti i këtij artisti është se di të trasformojë çdo objekt të thjesht në një art të vërtetë duke i kombinuar me pikturimet që […]

Kalendari i artikujve

Mars 2015
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

    Receta Gatimi