Artikujte rinj

  • Si te zgjidhni kameramanin/fotografin?

    Si te zgjidhni kameramanin/fotografin?

    Stina e nxehte po afron dhe bashke me te edhe fejesat e dasmat qe popullojne gushtin. Disa ndoshta kane menduar kohe me pare per pergatitjet e dasmes si gjetja e lokalit per banketin, okestra apo dj, rezervimi i kameramanit dhe i fotografit. Ata qe mund ti kene gjetur jane ata qe kane dasem por nuk…

Kalendari i artikujve

Shkurt 2015
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728