Artikujte rinj

  • Raja 1995 – Film Indian

    Raja 1995 – Film Indian

    “Raja” eshte nje film Indian i Bollywood-it i lançuar me 22 qershor 1995 Me aktore protagoniste Madhuri Dixit, Sanjay Kapoor, Paresh Rawal, Mukesh Khanna dhe Dalip Tahil. Ky film eshte i dyti i karrieres se Sanjay Kapoor(Raja) pas debutimit te tij me filmin “Prem”. Permbajtja: Rana Mahendra Pratap Garewal (Mukkesh Khanna) eshte nje biznesmen i…

Kalendari i artikujve

Janar 2015
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Receta Gatimi