Artikujte rinj

 • Nikon D750: ja zgjidhja e problemit të dritës jonatyrale.

  Nikon D750: ja zgjidhja e problemit të dritës jonatyrale.

  “Komunikimi zyrtar me guidën për të ndrequr problemin e dritës jonatyrale në disa ekzemplarë të Nikon D750. Të interesuarit mund të verifikojnë nëse aparati juaj në bazë të serisë së prodhimit, gjendet apo jo midis modeleve që kanë probleme. Këtë verifikim mund ta bëni online me një strument të krijuar enkas për këtë problem. ”

  Teknikët e Nikon bënë verifikimet pas senjalizimeve të shumta nga klientët që ankoheshin se në fotot e tyre

 • Raja 1995 – Film Indian

  Raja 1995 – Film Indian

  “Raja” eshte nje film Indian i Bollywood-it i lançuar me 22 qershor 1995 Me aktore protagoniste Madhuri Dixit, Sanjay Kapoor, Paresh Rawal, Mukesh Khanna dhe Dalip Tahil. Ky film eshte i dyti i karrieres se Sanjay Kapoor(Raja) pas debutimit te tij me filmin “Prem”. Permbajtja: Rana Mahendra Pratap Garewal (Mukkesh Khanna) eshte nje biznesmen i…

Kalendari i artikujve

Janar 2015
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031