Artikujte rinj

  • Selfie më i arrirë për vitin 2014

    Selfie më i arrirë për vitin 2014

    Viti 2014 mund të etietohet nga dikush si viti zyrtar i fotografive selfie: ka pasur nga ato për oskar, personale dhe profesionale.Subjekti në foto nuk duhet të jetë patjetër fotomodel/e por mjafton të jetë kushdo që i bën foto vetes dhe në bazë të situatës, vendit apo eventit, foto bëhet pak a shumë e “famshme” .

    Kështu është rasti i selfistit për të cilin flasim në vijim.

Kalendari i artikujve

Dhjetor 2014
M T W T F S S
« Nov   Jan »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Receta Gatimi