Artikujte rinj

  • Bananja ben mire per shendetin – Ja pse!

    Bananja ben mire per shendetin – Ja pse!

    Banania ndihmon të mbetemi të shëndoshë. Ajo gjithashtu ndihmon apo parandalon një mori sëmundjesh dhe gjendjesh, duke u bërë kështu diçka që duhet shtuar në dietën tonë ditore Bananet përmbajnë tri lloje natyrale të sheqernave – sukrozë, fruktozë dhe glukozë të kombinuar me fibër. Banania jep energji të shpejtë, të qëndrueshme dhe substanciale. Hulumtimet kanë […]

Kalendari i artikujve

Janar 2019
M T W T F S S
« Oct    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

    Receta Gatimi