Artikujte rinj

 • Fotot më të bukura nga dasmat nëpër botë për 2014

  Fotot më të bukura nga dasmat nëpër botë për 2014

  Të fotografosh dasma nuk është një gjë e lehtë nëse duhet të shkrepësh foto artistike por edhe pse nuk është e lehtë është shumë bukur, një art më vete dhe çdokush ndjen kënaqësi kur sheh një foto vërtet të arrirë.

  Ashtu jane fotot në vijim që janë shkrepur në dasma në mbarë botën dhe kanë marrë çmime për artin e shpalosur duke fotografuar dasma.

  çmimi i parë si  vendi më i bukur, pranverë 2014, Wiesbaden, Germany

 • Studio Ristyle perdor Gopro camera per kujtimet me te bukura te jetes suaj

  Studio Ristyle perdor Gopro camera per kujtimet me te bukura te jetes suaj

  Studio Ristyle përdor edhe gopro Hero 3 në filmimet që bën, duke ju siguruar kështu edhe video me pamje mallengjyese. Video që do ju lënë pa fjalë. Zgjidhni pra Studio Ristyle per Dasmen tuaj, apo fejesën, ditëlindjen e çdo festë e party të ndryshme dhe dhurojini vetes një kujtim profesional, me kualitet dhe që ke…

Kalendari i artikujve

Prill 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Receta Gatimi