Artikujte rinj

  • bukuria e fermave shqiptare

    Shqiptarë: mos e lejoni teknologjinë t’ju prishë prodhimet tuaja të mrekullueshme!! Michael Mclellan Në tetor të vitit 2011, kam pasur kënaqësinë të vizitoj Shqipërinë për rreth pesë ditë me një mik të mirë nga Kosova, Naim Shala. Qëllimi im për të shkuar në Shqipëri ishte për të fotografuar, por unë krejt papritur mësova shumë për […]

  • Papa Francesco viziton Shqiperine 21/09/2014

    Papa Francesco viziton Shqiperine 21/09/2014

    Sot Papa Francesco ka mbërritur në Shqipëri për një vizitë zyrtare. Ai mbajti një meshë në sheshin “Nënë Tereza”. Tema kryesore ku Papa Francesco u përqëndrua ishte në harmoninë fetare që ekziston në Shqipëri dhe se kjo gjë duhet të merret si shembull për bashkëjetesën e mirë sociale brenda popullit dhe ndër popuj. Zoti është […]

Kalendari i artikujve

Nëntor 2017
M T W T F S S
« Aug    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

    Receta Gatimi