Artikujte rinj

  • Hit Parade Italia – parada e kengeve ne vite

    Nese dikush nga ju ka nostalgji per muziken dhe kenget qe kane qene hite per jave, muaj e vite te tera ne radiot mbare botes. Nese dikush nga ju thote: Ah çfare kenge ka qene ajo qe doli atehere kur…(plotesojeni sipas deshires), por nuk me kujtohet titulli mor vlla…por me kujtohet qe ishte rreth vitit […]

Kalendari i artikujve

Shkurt 2019
M T W T F S S
« Oct    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

    Fotografia

    Receta Gatimi