Artikujte rinj

  • Pilaf me midhje

    Pilaf me midhje

    Me nje pjese te vajit skuqen qepet, hudhrat dhe pastaj shuhen me vere te bardhe. PAs pak shtohet salca e shkrire ne pak uje te nxehte, kripa e piperi dhe lihen te ziejne. Pastaj hidhen… 

Kalendari i artikujve

Shkurt 2018
M T W T F S S
« Aug    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

    Receta Gatimi