Artikujte rinj

Panairi i Agrobiznesit Lushnje me 16 maj!

Panairi i Agrobiznesit Lushnje me 16 maj!

Panairi i 2-të i Agrobiznesit në Lushnjë nga ora 5 e pasdites deri në orën 11 të mbrëmjes
Datë 16 Maj 2015 e Shtunë Ora 17:00.
Ju ftojmë të jeni pjesë e këtij evenimenti.
Ju mirëpresim !
Ju faleminderit !
Bashkia Lushnjë

panairi_agrobiznesi_lushnje_programi_ecaty_com

Related articles

  • Shqipëria në panairin ndërkombëtar në Itali Expo Milano 2015

    TIRANË, 12 Mars/ATSH/.- Këshilli i Ministrave vendosi të mërkurën pjesëmarrjen e Shqipërisë në Panairin Ndërkombëtar “EXPO Milano 2015″. Sipas vendimit, ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, me urdhër, emëron grupin e punës të kryesuar nga Komisari i Përgjithshëm i Shqipërisë, i cili ka në përbërje, dy përfaqësues nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes; një përfaqësues…

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Maj 2015
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Receta Gatimi