Artikujte rinj

Panairi i marteses – çifti i lumtur ne expoalbania

Panairi i marteses – çifti i lumtur ne expoalbania

Ne datat 16-19 Prill ju ftojme ne te parin Panair te Martesave dhe Eventeve!

Kemi bashkuar profesionistet e fushes per t’ju ofruar gjithcka per ditet tuaja te shenuara.
Veshjet e mbremjeve, fustanet e nuserise, qendrat e bukurise dhe te stilimit, argjendari dhe aksesore te ndryshem, restorantet dhe lokalet e festave, kateringu, tortat dhe embelsirat, pijet dhe vererat, lulet dhe dekorimi i ambjenteve, fotografe dhe kameramane, DJ dhe orkestra, makinat shoqeruese, arredimi i dhomes se çiftit, prenotime per muajin e mjaltit dhe çdo sherbim tjeter te vlefshem per ditet e shenuara te jetes.

Panairi “Cifti i Lumtur” – Te bukurat e jetes fillojne ketu!

Expo City në Autostradën Tirane-Durrës, KM 8, Pranë City Park., Tirana, Albania

nese ju nevojitet fotograf apo kameraman per dasmen tuaj – mos harroni! StudioRistyle – Ju ben te enderroni!

[slider interval=”3000″ controls=”true” bullets=”true” wrap=”true”] [slide title=”panairi i marteses – çifti i lumtur” image=”http://www.ecaty.com/wp-content/uploads/2015/04/expo_city_albania_panairi_i_dasmes_cifti_i_lumtur_ecaty_com.jpg” active=”active”/] [slide title=”panairi i marteses – çifti i lumtur” image=”http://www.ecaty.com/wp-content/uploads/2015/04/expo_city_albania_panairi_i_marteses_cifti_i_lumtur_ecaty_com_studio_ristyle.jpg”/] [/slider]

Related articles

  • 9 gjëra që fotografi juaj nuk do tju thotë kurrë por që do të dëshironte ti dinit!

    9        Le ti vëmë gjërat në vijë që në fillim! Nëse më zgjidhni si fotograf apo kameraman për eventin tuaj, nënkuptohet që më keni zgjedhur sepse ju pëlqen puna që bëj. Më konkretisht të përqëndrohemi te fotografi!. Kur ju kërkoni të menaxhoni mënyrën se si duhet të bëhen fotografitë, kur më thoni si tju vë…

  • dji osmo – përsosshmëria në realizmin e videoklipeve mbërriti!

    çdo kameraman do ta dëshironte, çdo klient i kameramanit do ta dëshironte përdorimin e kësaj teknologjie, kur ajo që realizohet me të nuk ka krahasime sepse është thjesht përsosshmëria e teknologjisë e vënë në dispozicion të kameramanit për të realizuar klipe të shkëlqyera. E pra bëhet fjalë për prodhimin më të fundit të kompanisë DJI…

  • Pse është fotografimi me hapjen e diafragmës, mënyra më e mirë për fotografi dasmash?

    “Profesionistët e vërtetë shkrepin manualisht.” (jo gjithmonë…ose më mirë jo komplet manual) Nëse dëshironi të bëheni fotografë profesionistë mënyra më e mirë është të mësoni dhe praktikoni. Shumë forume apo website që flasin mbi fotografinë do tju tregojnë artikuj që përmbajnë rregullat kryesore dhe kjo do të thotë se në shumë website do të gjeni…

Leave a Reply