Artikujte rinj

Si te krijoni nje shall pa shtiza per gjysem ore! – video

Si te krijoni nje shall pa shtiza per gjysem ore! – video

Me shtiza krijohen shume gjera dhe kush ka deshire te krijoje gjera te reja e ben duke provuar e provuar pa pushim. Njehere do gaboni, njehere tjeter do thoni si ia bera dhe do provoni perseri. Por nese deshironi te thurni nje shall perse te mundoheni per te mesuar se si?! Mjafton te ndiqni video ne vijim dhe do ta keni fare te lehte.

Ne video ju shpjegohet se cfare ju duhet dhe me e bukura eshte se mund ta krijoni vetem me duar pra pa shtiza.

Ndiqni videon per me teper.

video eshte e fshehur por mjafton te beni like ne nje nga rrjetet sociale te treguara dhe do t’ju shfaqet menjehere video.

[sociallocker]

[/sociallocker]

 

Related articles

  • Si te rrotulloni nje video te rregjistruar permbys me media player classic

    Ju kane rene ne dore disa video qe i keni filmuar mbrapsht apo jo dhe aq drejt dhe per ti pare nuk keni zgjidhje tjeter veçse te ktheni kokes ashtu si eshte edhe video. Mos u shqetesoni shume se ekziston zgjidhje per çdo problem. Me programin e windows, pra me windows media player, nuk eshte…

  • 40 vjet më parë u krijua videorregjistratori i parë!

    Videorregjistratori për përdorim shtëpiak, që sot është nënvlerësuar nga kalimi në epokën e dvd-ve dhe streaming, ishte teknologjia që i hapi rrugë ruajtjes së kujtimeve në një kasetë me shirit 16mm që mblidhte në të video dhe zë. E pra sot Videorregjistratori ose i quajtur ndryshe për shpjejtësi shqiptimi, “video”, mbush 40 vjeç. Duket i…

  • Xiaomi Yi action camera ja si prezantohet ne kuti – video

    Një nga produktet që ka marrë më shumë famë nga ato të realizuara nga kompania kineze Xiaomi, është action camera Yi Action Camera. Kjo kamer sportive është një konkurruese e denjë e gopro-së siç mund të lexoni edhe në artikullin: Në vijim mund të shihni një video si prezantohet kjo kamer në kuti dhe çfarë…

Leave a Reply