Artikujte rinj

Ju nuk do ta besoni se çfare beri kjo familje me keto paleta!

Ju nuk do ta besoni se çfare beri kjo familje me keto paleta!

Ju nuk do ti besoni syve tuaj pasi te keni zbuluar se çfare arriti te beje kjo familje me ca bankale te vjeter, duke u bere shume origjinale dhe me shume pune.

Ketu mund te vleje dhe fjale e urte popullore: gur gur behet mur, qe ne kete rast thuhet derrase,derrase behet baze.

Shikoni dhe ju vete imazhet ne vijim.

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

kuriozitete nga ecaty.com

Si thoni a kane bere nje pune te shkelqyer?

çfare prisni pra provoni edhe ju se ndoshta kurseni diçka per restaurimin e shtepise suaj.

Related articles

  • Besoni ne endrrat tuaja dhe beni çmos ti realizoni!

    Kjo është një nga historitë me një moral të fortë për t’ju drejtuar në rrugën e duhur për kapërcimin e vështirësive dhe realizimin e ëndrrave tuaja. Historia që do të lexoni në vijim është klasifikuar nga Hollywood-i si një histori e trishtë(kurse une shtoj…edhe me fund mbresëlënës) Emri i personazhit për të cilin bëhet fjalë është…

  • shikoni çfarë i ndodhi gaforres papritur!

    Kjo gaforre po shëtiste e pashqetësura në një pellg uji në një breg me shkëmbinj dhe duket sikur kjo është një video normale por shikojeni vetë sa e pabesueshme është kjo që i ndodhi gaforres!

  • I keni vene veroret?

    Gezuar diten e veres. Apo te pranveres? Përse quhet dita e verës kur festohet në pranverë? Mos ndoshta më parë ndahej viti në vetëm dy stinë për të lehtësuar gjërat? Ndoshta po,ndoshta e ndanin vitin në dimër dhe behar(verë). Si traditë për ditën e verës lidhen verore tek duart, këmbët, gishtat, apo në qafë. Por…

Leave a Reply