Artikujte rinj

Shqiperi – Armeni biletat online

Shqiperi – Armeni  biletat online

Ne mbylljen e vitit qe kaloi Federata Shqiptare e Futbollit mori nje cmim nga Uefa ne lidhje me zhvillimin e brand-it te saj te ri. Saktesisht cmimi ishte ai i Creativity & Innovation (Krijimtari dhe Inovacion).

Ne ate rast, patem kenaqesine t’i shkelnim syrin te gjithe sportdashesve dhe dashamiresve qe na mbeshtesin, se per vitin ne vijim do te kishim surpriza te reja. Njera prej tyre, shpresojme e pelqyer dhe e vleresuar nga publiku yne, eshte edhe lajmi i shitjes se biletave online per ndeshjen Shqiperi – Armeni, 29 Mars, ora 18.00 ne Elbasan Arena.

Kjo eshte hera e pare qe FSHF zbaton nje sistem te tille per rezervimin dhe blerjen e biletes. Avantazhet e saj jane te shumta. Ne fakt, me shume sesa “shitje biletash”, per ne eshte nje event i tere qe duhet organizuar dhe menaxhuar , padyshim nder me gjigandet qe organizohen çdo vit ne Shqiperi.

Per kete ndeshje (dhe per te tjerat ne vijim), ndryshe nga shume ndeshje te tjera, ne kemi ndermarre masa te “personalizuara” per kategorite e ndryshme te publikut. Eshte bere nje komunikim i dedikuar me shumicen e kompanive te botes se biznesit shqiptar dhe te huaj te pranishem ne Shqiperi. Gjithashtu po vijon komunikimi me grupet e tifozerive te cilat vijne ng ate gjitha anet e Shqiperise dhe te rajonit perfshire ketu Kosove, Maqedoni dhe Mali i Zi. Kesaj i shtohet me ne fund edhe mundesia e blerjes se biletave online.

 

per me teper vizitoni faqen zyrtare te FSHF duke klikuar ketu

Related articles

  • Shqiperi – Gjermani me 7 maj ka filluar shitja e biletave!

    Federata Shqiptare e Futbollit, njofton te gjithe tifozet dhe te interesuarit se ka filluar sot shitja e biletave per ndeshjen Shqiperi – Gjermani All Stars, e cila do te zhvillohet ne Elbasan Arena, me date 07 Maj 2015, ora 18.00. Pikat e shitjes se biletave per kete event do te jene prane biletarise se stadiumit…

  • Teknika fotografimi – Koha e shkrepjes!

    Jemi pra në takimin e radhës këtu në ecaty.com me teknika fotografimi që ju servirim çdo të martë, aspektet teknike që do t’ju ndihmojnë të fotografoni si profesionistë të vërtetë.Na ndiqni shpesh dhe do të zbuloni artikuj gjithnjë e më interesantë dhe më interesant është dhe fakti që i keni të gjitha në shqip…. Një…

  • Gezuar 1 prillin :) Recete gatimi peshk ne furre

    Meqenese ne gjithe boten 1 prilli ka per protagonist peshkun, ndersa ne Shqiperi njihet si dita e genjeshtres, por si koncept eshte po i njejti dmth qe duhet te genjeni. Por siç e thame sot peshku eshte protagonist dhe keshtu qe ju servirim kete recete per te gatuar peshkun per te qendruar ne teme me…

Leave a Reply