Artikujte rinj

Yllka Mujo, nderohet me çmimin e karrierës në Festivalin e Filmit të Komedisë në Monte Karlo

Yllka Mujo, nderohet me çmimin e karrierës në Festivalin e Filmit të Komedisë në Monte Karlo

Aktorja e mirënjohur e teatrit dhe filmit shqiptar, Znj. Yllka Mujo, nderohet me çmimin e karrierës në Festivalin e Filmit të Komedisë në Monte Karlo!

Aktorja jone e mirenjohur, e teatrit dhe filmit, Yllka Mujo, fiton cmimin e karrieres ne Festivalin e Filmit te Komedise ne Monte Karlo, ku po zhvillohet edicioni i 12-te i tij . Yllka Mujo eshte anetare e jurise se ketij edicioni, artistja epare shqiptare qe perfaqesohen ne keto nivele te filmit nderkombetar. Ministrja e Kultures, Mirela Kumbaro pjesemarrese ne marrjen e cmimit ne skenen e Festivalit ne Monte Karlo . Fantastike!!! Krenare per karrieren dhe vleresimin e aktores sone Yllka MUJO!

yllka mujo aktore shqiptare ecatypikcom

yllka mujo aktore shqiptare ecatypikcom

Related articles

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Mars 2015
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

    Receta Gatimi