Artikujte rinj

Shen Valentini ne Verona ne vendin e Romeo&Giulietta -Love is in the air: #cupidrone

Shen Valentini ne Verona ne vendin e Romeo&Giulietta -Love is in the air: #cupidrone

Kete vit qyteti i Verones ne Itali ka gjetur nje ide gjeniale per te promovuar qytetin por edhe per ti dhuruar te dashuruarve disa momente lumturie. Kane zgjedhur ta bejne keshtu dhe duket nje ide qe ka funksionuar me se miri.

Shihni pra ne videon ne vijim se cfare ka bere cupid kete vit ne Verona.

 

 

 

 

 

 

Po ju si e kaluat shen valentinin?

verona in love

verona in love

Related articles

  • Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

    Shpeshhere flitet se nderrmarrjet apo kompani te ndryshme industriale jane te deshperuar se nuk gjejne ose me mire nuk i vijne ne mend ide gjeniale per biznesin e tyre. Ne menyre qe te gjejne rrugen e duhur drejt suksesit. Sepse sot per sot eshte ideja rinovuese qe ben kompanine te ece perpara.. çfare ndodh pra…

  • Ja si i fton Zvicra turistët në vendin e tyre me këtë gjetje gjeniale!

    Një video me një terhehqje dhe një kuriozitet të madh është duke qarkulluar këto ditë në rrjetin e videove Youtube. Bëhet fjalë për një ftesë që i bëhet turistëve në një mënyrë të personalizuar dhe të drejtpërdrejtë me turistët e mundshëm. Ky publicitet është një ide vertet e arrirë për të ftuar turistët të vizitojnë…

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Shkurt 2015
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  

Receta Gatimi