Artikujte rinj

Si levizin mallrat ne magazinat e amazon-it -video

Si levizin mallrat ne magazinat e amazon-it -video

Shume nga ju mund te kene perdorur websitin Amazon per te blere gjera te ndryshme nga interneti. Amazon eshte nje dyqan online ose e thene ndryshe e-commerce me i njohur ne bote per shitje nga interneti. Ju duhet nje gje juve, mjafton te kerkoni brenda ketij websiti dhe e gjeni, paguani dhe ju vjen ne shtepi.
Por a e dini ju sa levizje ben ne magazine objekti qe ju bleni nga ky websit, dhe si levizen gjithe ato mallra brenda magazines se tyre. Nese jeni bere ndonjehere kurioz per kete gje, atehere video ne vijim ju jep pergjigjen.

Related articles

  • Si te rrotulloni nje video te rregjistruar permbys me media player classic

    Ju kane rene ne dore disa video qe i keni filmuar mbrapsht apo jo dhe aq drejt dhe per ti pare nuk keni zgjidhje tjeter veçse te ktheni kokes ashtu si eshte edhe video. Mos u shqetesoni shume se ekziston zgjidhje per çdo problem. Me programin e windows, pra me windows media player, nuk eshte…

  • 40 vjet më parë u krijua videorregjistratori i parë!

    Videorregjistratori për përdorim shtëpiak, që sot është nënvlerësuar nga kalimi në epokën e dvd-ve dhe streaming, ishte teknologjia që i hapi rrugë ruajtjes së kujtimeve në një kasetë me shirit 16mm që mblidhte në të video dhe zë. E pra sot Videorregjistratori ose i quajtur ndryshe për shpjejtësi shqiptimi, “video”, mbush 40 vjeç. Duket i…

  • Si te krijoni nje shall pa shtiza per gjysem ore! – video

    Me shtiza krijohen shume gjera dhe kush ka deshire te krijoje gjera te reja e ben duke provuar e provuar pa pushim. Njehere do gaboni, njehere tjeter do thoni si ia bera dhe do provoni perseri. Por nese deshironi te thurni nje shall perse te mundoheni per te mesuar se si?! Mjafton te ndiqni video…

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Shkurt 2015
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728