Artikujte rinj

Valle e Gajdes – nje nga vallet me te kercyera neper dasma ne shqiperi

Valle e Gajdes – nje nga vallet me te kercyera neper dasma ne shqiperi

Jane shume valle qe zene nje vend te rendesishem ne dasmat shqiptare dhe qe kercehen disa here ne te njejten dasem. Njera nga keto valle eshte edhe vallja e gajdes qe ecaty e sjell per ju ne eksluzive.

Related articles

 • dji osmo – përsosshmëria në realizmin e videoklipeve mbërriti!

  çdo kameraman do ta dëshironte, çdo klient i kameramanit do ta dëshironte përdorimin e kësaj teknologjie, kur ajo që realizohet me të nuk ka krahasime sepse është thjesht përsosshmëria e teknologjisë e vënë në dispozicion të kameramanit për të realizuar klipe të shkëlqyera. E pra bëhet fjalë për prodhimin më të fundit të kompanisë DJI […]

 • Pse është fotografimi me hapjen e diafragmës, mënyra më e mirë për fotografi dasmash?

  “Profesionistët e vërtetë shkrepin manualisht.” (jo gjithmonë…ose më mirë jo komplet manual) Nëse dëshironi të bëheni fotografë profesionistë mënyra më e mirë është të mësoni dhe praktikoni. Shumë forume apo website që flasin mbi fotografinë do tju tregojnë artikuj që përmbajnë rregullat kryesore dhe kjo do të thotë se në shumë website do të gjeni […]

 • Panairi i marteses – çifti i lumtur ne expoalbania

  Ne datat 16-19 Prill ju ftojme ne te parin Panair te Martesave dhe Eventeve! Kemi bashkuar profesionistet e fushes per t’ju ofruar gjithcka per ditet tuaja te shenuara. Veshjet e mbremjeve, fustanet e nuserise, qendrat e bukurise dhe te stilimit, argjendari dhe aksesore te ndryshem, restorantet dhe lokalet e festave, kateringu, tortat dhe embelsirat, pijet […]

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Shkurt 2015
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  

Studio Ristyle – Ju ben te enderroni!

  Receta Gatimi