Artikujte rinj

JESUS Film Albanian- Hiri i Zotit Jezu Krisht qoftë me ju të gjithë. Amen. (Revelation 22:21)

The Film based on Luke’s Gospel: JESUS Virgin Birth, Death, Resurrection, and Ascension. FEAR NOT! CALL JESUS! (Romans 10:13) Në fakt: ”Kushdo që do ta thërrasë emrin e Zotit do të shpëtohet”. Amen! According to this Scripture: you Call you are Save! Amen! Amen!

 

 

Related articles

  • 40 vjet më parë u krijua videorregjistratori i parë!

    Videorregjistratori për përdorim shtëpiak, që sot është nënvlerësuar nga kalimi në epokën e dvd-ve dhe streaming, ishte teknologjia që i hapi rrugë ruajtjes së kujtimeve në një kasetë me shirit 16mm që mblidhte në të video dhe zë. E pra sot Videorregjistratori ose i quajtur ndryshe për shpjejtësi shqiptimi, “video”, mbush 40 vjeç. Duket i…

  • Shtigje jete Film Festival – Xhiro filmin tend!

    Nje konkurs/festival/feste qe mbledh miqte e dyrrotakut e te kameres ne nje ngjarje te vetme. Perdor celularin, aparatin, kameren apo cdo objektiv tjeter per te krijuar nje video qe rrefen histori dyrrotakesh, apo njerezish qe e duan mjetin miqesor e dergoje nepermjet #WeTransfer ne: info@ecovolis.com Shpik, argetohu, krijo , kap : qe nga ngjarjet humoristike…

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Dhjetor 2014
M T W T F S S
« Nov   Jan »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031