Artikujte rinj

Mbledhje fondesh për projekte – një websit i posaçëm

Mbledhje fondesh për projekte – një websit i posaçëm

Nëse keni një ide dhe dëshironi ta realizoni mund të kërkoni ndihmë. rallëherë në jetë çdokujt mund ti vijë në mendje një ide gjeniale të cilën po ta realizonte do ti zgjidhte punë shumë të interesuarve.

Kur të vijnë këto ide gjeniale ka diçka që i frenon dhe shpeshherë edhe që na bën të heqim dorë nga realizimi i tyre, për shkak se kërkojnë, përveçse mund dhe përkushtim, edhe para.

Jo çdokush e di që ekziston një websit ku ju mund të prezantoni projektin tuaj, skicen, modelimin e një ideje gjeniale që kërkon PARA për tu realizuar.

Nëse projekti juaj është vërtet interesant ju do të mund të mblidhni këto fonde që do të mund të bëjnë reale idenë tuaj gjeniale.

Websiti është kickstarter(kliko këtu) për më tepër informacione ose kliko këtu për të vizituar websitin zyrtar

Related articles

  • Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

    Shpeshhere flitet se nderrmarrjet apo kompani te ndryshme industriale jane te deshperuar se nuk gjejne ose me mire nuk i vijne ne mend ide gjeniale per biznesin e tyre. Ne menyre qe te gjejne rrugen e duhur drejt suksesit. Sepse sot per sot eshte ideja rinovuese qe ben kompanine te ece perpara.. çfare ndodh pra…

  • Ja si i fton Zvicra turistët në vendin e tyre me këtë gjetje gjeniale!

    Një video me një terhehqje dhe një kuriozitet të madh është duke qarkulluar këto ditë në rrjetin e videove Youtube. Bëhet fjalë për një ftesë që i bëhet turistëve në një mënyrë të personalizuar dhe të drejtpërdrejtë me turistët e mundshëm. Ky publicitet është një ide vertet e arrirë për të ftuar turistët të vizitojnë…

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Dhjetor 2014
M T W T F S S
« Nov   Jan »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031