Artikujte rinj

Prynt- printoni me smartphone-in tuaj!

Prynt- printoni me smartphone-in tuaj!

Ju e dini që fotografitë e çastit janë diçka me të vërtetë tërheqëse për faktin se mund ta shikojmë foton të printuar në moment. Një kompani Franceze me emrin  Prynt ka krijuar një printer ose më mirë një kasë apo kallëf smartphone-i që ka të bashkangjitur brenda saj, një printer.

Një mini printer që është i gatshëm t’ju japë fotografinë në dorë.

Kjo kasë është një printer me të gjitha të drejtat. Pra ka të drejtë të quhet smart printer dhe arrin të mbajë rreth 30fleta fotografish që mund ti gjeni këtu:Polaroid’s later-model instant printers.  Kjo kasë lidhet me telefonin me anë të komunikimit pa kabull nëpërmjet bluetooth-it.

Pra ju shkrepni fotot me smartphonin tuaj dhe më të bukurat, ato që ju pëlqejnë jashtëzakonisht shumë, i printoni në moment. Në këtë mënyrë do të keni në duar fotot tuaja më të pëlqyera, jo më vetëm dixhitale por edhe siç bëhej qëmoti(vazhdon të bëhet), në letër fotografike.

Ju duhet të prisni vetëm 30 sekonda që të keni në dorë foton tuaj.
Ky produkt që duket mjaft interesant dhe ndoshta i dobishëm në shumë raste pritet të kushtojë rreth 99 dollarë.

Nëse artikulli të pëlqeu, shpërndaje, dhe na ndiq herë pas here me tema të ndryshme në ecaty.com

Related articles

  • Casio EXILIM EX-MR1 – një aparat për femra dhe për selfie

    Lajme të mira për ata që i pëlqen të bëjnë selfie: Casio ka hedhur në treg aparatin fotografik Casio EXILIM EX-MR1. Ky aparat është menduar posaçërisht për këtë tip fotografie meqenëse kohët e fundit është bërë e modës. Ky aparat ka të bashkangjitur një pasqyrë që mundëson pamjen reale se ku po e drejtoni aparatin.…

Leave a Reply

Kalendari i artikujve

Dhjetor 2014
M T W T F S S
« Nov   Jan »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Receta Gatimi